Bezoek ook andere websites van de Erdee Media Groep

Volg ons

     

     

Dagprogramma dinsdag 23 februari

Download het programma voor deze dag

Dagprogramma woensdag 24 februari

Download het programma voor deze dag

Dagprogramma donderdag 25 februari

Download het programma voor deze dag

Dagprogramma vrijdag 26 februari

Download het programma voor deze dag

U moet Adobe Flash installeren om deze inhoud weer te geven.

Muziekprogramma Wegwijs 2016

Dinsdag 23 februari

11.00 Magré en Magré Wim Magré (orgel) en Wilbert Magré (piano)
12.00 Raïsa Ploeg (12 jaar piano) winnaar Puntuit concours Klassieke Muziek
12.30 Amicitia Reizen Beleef Israël in 20 minuten, audiovisuele presentatie
13.00 gemengd koor Deo Juvante

o.l.v. Roeland de Reuver & muziekgroep Take Five

14.00 ‘Liedjes uit oma’s tijd’ zing mee met de muziekredactie van het RD. Alle kinderen welkom!
15.00 Rineke de Wit (sopraan)
met Filiae (vier zussen De Wit)
cd-presentatie ‘Ode’ (STH Records)
16.00 Anne-Marith Boone (piano) cd-presentatie ‘Anne-Marith 2’ (Interclassic Music)
16.30 Massale samenzang m.m.v. Pieter Heykoop (orgel)
17.15 gemengd koor Deo Juvante o.l.v. Roeland de Reuver

Woensdag 24 februari

11.00 Magré & Magré Wim Magré (orgel) en Wilbert Magré (piano)
12.00 Severin van Dijk (dwarsfluit)

cd-presentatie ‘Eternal Light’ (STH Records)

12.30 Amicitia Reizen Beleef Israël in 20 minuten, audiovisuele presentatie
13.00

Holland Koor

o.l.v. Jan Quintus Zwart & muziekgroep Take Five
14.00 ‘Liedjes uit oma’s tijd’ zing mee met de muziekredactie van het RD. Alle kinderen welkom!
15.00 Anne-Marith Boone (piano) cd-presentatie ‘Anne-Marith 2’ & Duo Virtuoso (Interclassic Music)
16.00 Groot Symfonieorkest o.l.v. André van Putten
16.30 Massale samenzang m.m.v. Pieter Heykoop (orgel)
17.30 Anne van Lagen (22 jaar, dwarsfluit) winnaar Puntuit concours Klassieke Muziek
18.30 Severin van Dijk (dwarsfluit) cd-presentatie ‘Eternal Light’ (STH Records)
19.30 Politie Harmonievereniging Hermandad, Eenheid Rotterdam  

Donderdag 25 februari

11.00

Daniëlle van Laar (dwarsfluit)
Mark Brandwijk (orgel)

cd-presentatie ‘Psalmen’ & Anne-Marith Boone (piano), cd-presentatie ‘Anne-Marith 2’ (Interclassic Music)

12.00 Magré en Magré Wim Magré (orgel) en Wilbert Magré (piano)
12.30 Amicitia Reizen Beleef Israël in 20 minuten, audiovisuele presentatie
13.00

Martin Zonnenberg (orgel)
Laura Krale (trompet)

cd-presentatie ‘Trumpet Tunes’ (STH Records)

14.00 ‘Liedjes uit oma’s tijd’ zing mee met de muziekredactie van het RD. Alle kinderen welkom!
15.00 jubileumconcert Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen m.m.v. ensemble Parlando

16.00

ensemble Parlando

o.l.v. Leander van der Steen
16.30 Massale samenzang m.m.v. Pieter Heykoop (orgel)
17.30 Laurens de Man (22 jaar, piano) winnaar Puntuit concours Klassieke Muziek
18.15 Jan Peter Teeuw en Marien Stouten (vierhandig orgel)  
19.00 jubileumconcert Verenigde Veluwse Koren

o.l.v. Leander van der Steen m.m.v. ensemble Parlando

20.00 Martin Zonnenberg (orgel)
Laura Krale (trompet)

cd-presentatie ‘Trumpet Tunes’ (STH Records)

Vrijdag 26 februari

11.00 Jan Peter Teeuw en Marien Stouten (vierhandig orgel)  
12.00 Anne-Marith Boone (piano) cd-presentatie ‘Anne-Marith 2’ (Interclassic Music)
12.30 Amicitia Reizen Beleef Israël in 20 minuten, audiovisuele presentatie
13.00 Jan Loosman (tenor) en Pieter Heykoop (orgel) cd-presentatie ‘Ja, ‘k geloof en daarom zing ik’ (STH Records)
14.00 ‘Liedjes uit oma’s tijd’ zing mee met de muziekredactie van het RD. Alle kinderen welkom!
15.00 Magré en Magré Wim Magré (orgel) en Wilbert Magré (piano)
16.00 Wietske van der Vegt (15 jaar, zang) finaliste Puntuit concours Klassieke Muziek
16.30 Massale samenzang m.m.v. Pieter Heykoop (orgel)
17.15 Slikkerveers Chr. Mannenkoor o.l.v. Willem Nijhof (Interclassic Music)